Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
13 grzechów głównych 0
 1. Zbyt odważna mieszanina wzorów i kolorów nie jest wskazana – 3 kolory to ilość, którą oko ludzkie przyswaja w łagodny  sposób, a jeżeli do tego dodamy jeszcze jakiś wzór to już z pewnością wystarczy.
 2.  Dodatki – nie mieszamy metali i kolorów - np. srebrny zegarek i mosiężna klamra paska to zestaw nieodpowiedni.
 3. Nie mieszamy różnych kolorów skóry w dodatkach - np. brązowy pasek, czarne buty, wiśniowa torba – w jednej tonacji byłyby stanowczo bardziej eleganckie.
 4. Krawatom o zbyt ostrych kolorach i wzorach mówimy NIE. Chyba, że idziemy na bal przebierańców – wtedy możemy wszystko :-)
 5. „Rozluźnione” krawaty są niedopuszczalne – jeżeli na przyjęciu mijają kolejne godziny i jest upał to EWENTUALNIE można zdjąć krawat i wówczas rozpiąć guzik w kołnierzyku koszuli, aczkolwiek raczej zachowanie pełnego stroju do końca oficjalnych przyjęć jest stanowczo bardziej wskazane.
 6. Widoczne etykietki (nawet najlepszych firm) raczej świadczą o braku gustu i niech żadnemu Eleganckiemu Mężczyźnie nie przyjdzie do głowy w ten sposób podkreślać zasób swojego portfela .
 7. Buty do formalnego ubrania i na wieczór powinny być skórzane, w stonowanych kolorach i ... bez ściętych czubków. Mokasyny i inne, może i bardziej wygodne buty wkładamy do strojów mniej zobowiązujących. Trudno – szpiki też do wygodnych nie należą a my, kobiety MUSIMY je nosić:-)
 8. Sandały do garnituru? - NIE – NIE – NIE.
 9. Skarpetki do sandałów? - NIE – NIE - NIE.
 10. Męska biżuteria – jak najbardziej TAK, byle z umiarem.
 11. Kieszenie, wbrew pozorom, nie służą do noszenia w nich wszystkich „niezbędnych” rzeczy – wypchane, ponaciągane deformują sylwetkę i psują ogólny wygląd. Obecnie na rynku jest wiele różnego rodzaju toreb, teczek, saszetek, worków, plecaków szytych specjalnie dla Eleganckich mężczyzn – korzystajcie z nich:-)
 12. Na oficjalne okazje nie ubieramy swetrów, to część garderoby przeznaczona na „luźne” wyjścia.
 13. Kurtka musi być dłuższa niż marynarka – nie ma dyskusji – tak jest:-)

        

         Z kobiecym pozdrowieniem

            Danuta

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl